ده عدد بهترین کافه رستوران های دنیا

با اینکه بهترین کافه رستوران های دنیا برای سرویس دهی خدمات خود هزینه زیادی را از مشتریان دریافت می کنند، بسیاری از افراد مایل هستند که با آنها آشنایی داشته باشند. اینکه آنها چه خدماتی به مشتریان خود ارائه می دهند و هزینه دریافتی شان چه مقدار است برای بسیاری از افراد جالب می باشد.

بسیاری از رستوران ها دارای منوی ویژه و غذاهای خاصی می باشند که شما می توانید با آشنایی در مورد آن منوها اطلاعات بیشتری که خاص بودن آن رستوران ها  را نشان می دهد داشته باشید. الگو برداری از روی ویژگی ها و مشخصاتی که بهترین رستوران ها دارند به شما کمک می کند که در کار خود حرفه ای شوید.

برخی از بهترین کافه رستوران های دنیا که شهرت بسیار زیادی را به دست آورده اند بدون شک خدمات خاص تری نسبت به رستوران های معمولی داشته اند. آنها توانسته اند که خدمات ویژه ای را به مشتریان خود ارائه دهند تا از این طریق تعداد آنها را افزایش دهند.

زمانی که تعداد مشتریان یک رستوران زیاد باشد بدون شک موفقیت آن رستوران در آن عرصه ای که فعالیت می کند افزایش پیدا خواهد کرد. برخی از بهترین رستوران هایی که در دنیا وجود دارند و شما می توانید با خدمات و سرویس دهی آنها آشنایی داشته باشید را در ادامه بیان می کنیم.

بهترین کافه رستوران های دنیا

بهترین کافه رستوران های دنیا

معرفی بهترین کافه رستوران های دنیا :

برخی از بهترین کافه رستوران های دنیا همراه با خدمات و هزینه ای که از مشتریان خود برای دریافت یک وعده غذایی دریافت می کنند عبارت می باشد از :

  1. رستوران موگاریتنز :

این رستوران در کشور اسپانیا شهر اریتریا قرار گرفته است. شما باید بدانید که هزینه یک وعده غذایی این رستوران برای دو نفر حدود 470 دلار می شود. که بدون شک این هزینه زیاد است. اسپانیایی ها در طبخ غذا توانایی بسیار زیادی دارند که البته باید بدانید طبخ غذاهای بی نظیر آنها این ادعا را به خوبی ثابت کرده است. آندوئی لوئیس آدوریز یکی از بهترین سرآشپزهای دنیا می باشد که در این رستوران فعالیت می کند. او می توانید مزه های هر یک از غذاها را به خوبی با یکدیگر ترکیب کند و همین مورد موجب محبوبیت او شده است.

  1. رستوران لدبری :

یکی دیگر از بهترین کافه رستوران های دنیا که در کشور انگلستان و شهر لند قرار گرفته است رستوران لدبری می باشد. هزینه غذایی که شما باید برای صرف کردن غذا در این رستوران برای دو نفر پرداخت کنید 270 دلار می باشد. فردی که سرآشپزی این رستوران را بر عهده گرفته است یک فرد استرالیایی می باشد که بهترین و خاص ترین غذاها را می پزد. در واقع باید بدانید که این رستوران یکی از کلاسیک ترین رستوران های دنیا به شمار می رود.

بهترین کافه رستوران های دنیا

بهترین کافه رستوران های دنیا

 

  1. رستوران نوما :

یکی از لوکس ترین رستوران هایی که در کشور دانمارک و شهر کپنهاگ قرار گرفته است رستوران نوما می باشد. این رستوران به دلیل خدمات و سرویس دهی ویژه ای که داشته است تا سال 2013 به صورت پی در پی حدود سه سال به عنوان بهترین رستوران دنیا معرفی می شد. یکی از مهمترین ویژگی هایی که این رستوران دارد این است که روزها تمام چراغ های رستوران را روشن می کند. موقعیت مکانی این رستوران بسیار خاص است و سرآشپز رستوران هم بهترین غذاها را طبخ می کند. هزینه صرف غذا در این رستوران برای دو نفر 600 دلار می باشد.

  1. رستوران اوستریا فرانسسکانا :

این رستوران در کشور ایتالیا و شهر مودنا قرار دارد. سرآشپزی که در این رستوران حضور دارد آشپزی را با ترکیب سنت و مدرنیته انجام می دهد و همین ویژگی او علت اصلی شهرت رستوران شده است. این رستوران انواع غذاهای دریایی و … را سرو می کند و مشتریان به راحتی می توانند هر یک از غذاها را که مایل هستند میل کنند. هزینه صرف غذا در این رستوران برای دو نفر تا 500 دلار می رود.

  1. رستوران سلر دوکان روکا :

این رستوران در کشور اسپانیا شهر خیرونا قرار گرفته که سه برادر ریاست آن را بر عهده دارند. این سه بردار هر یک وظیفه مهمی در رستوران را بر عهده دارند و به بهترین نحو ممکن خدمات دهی می نمایند. هزینه صرف غذا در این رستوران برای دو نفر تا 500 دلار می رود. این رستوران از جمله رستوران های مجلل اروپا شناخته می شود.

 

بهترین کافه رستوران های دنیا

بهترین کافه رستوران های دنیا

  1. رستوران نصرت :

یکی از رستوران های دیگر که در کشور ترکیه، آمریکا، دبی و ترکیه قرار دارد نصرت استو آن را به عنوان بهترین کافه رستوران های دنیا می شناسند. این رستوران توسط فردی به نام نصرت تاسیس شده که غذاهای سرو شده اش تنها استیک می باشد. برخی از استیک های این رستوران همراه با ورق طلا سرو می شود که هزینه آنها تا 1000 دلار هم می رود. نصرت یکی از بهترین سرآشپزهای دنیا می باشد که در طبغ گوشت تخصص بسیار زیادی دارد.

  1. رستوران ایلون مالیسون :

این رستوران در کشور آمریکا و شهر نیویورک قرار گرفته است. سرآشپزی که در این رستوران فعالیت می کند سوئیسی است او می تواند با استفاده از مواد غذایی با کیفیت و سالم بهترین غذاها را به مشتریان خود دهد. هزینه صرف غذا در این رستوران تا 450 دلار می رود.

  1. رستوران دینر هستون :

یکی دیگر از بهترین کافه رستوران های دنیا این رستوران است که در کشور انگلستان و شهر لندن قرار دارد. سرآشپز این رستوران برای طبخ غذاهای خود از غذاهای قرن 17 و 18 الهام می گیرد. در واقع شما تاریخ را در این رستوران می توانید مشاهده کنید. هزینه زیادی برای صرف غذا در این رستوران دریافت نمی شود که تا 230 دلار بیشتر نمی رود.

  1. رستوران دی او ام :

این رستوران در کشور برزیل شهر سائوپائولو قرار گرفته است. سرآشپز این رستوران با استفاده از میوه های آمازون دست به خلاقیت های خاصی می زند. هزینه صرف غذا در این رستوران تا 400 دلار هم می رود.

  1. رستوران آرزاک :

این رستوران در کشور اسپانیا و شهر سن سباستین قرار گرفته که توسط یک پدر و دختر اداره می شود. آنها با استفاده از تکنیک های مدرن می توانند بهترین غذاهای قدیمی را خوشمزه تر سازند. هزینه صرف غذا در این رستوران تا 530 دلار هم می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست