ویژگی های منوی دیجیتال

در حال حاضر امروزه بیشتر رستوران ها و کافی شاپ ها سعی می کنند که از منوی دیجیتال استفاده نمایند. اینکه منوهای دیجیتالی چه می باشند و چه ویژگی هایی دارند را در ادامه بیان می کنیم تا اطلاعات بیشتری در مورد آنها به دست آورید. به طور کلی شما باید بدانید تمامی وبسایت هایی که برای رستوران ها و کافی شاپ ها طراحی شده اند به نوعی منو دیجیتال دارند و کاربران می توانند از طریق اینترنت لیست غذاهای آنها را مشاهده کنند. اما منو دیجیتالی که افراد وارد رستوران شوند و از طریق آن منو غذاهای خود را سفارش دهند با منو دیجیتال وب سایت ها تفاوت دارد.

امروزه بیشتر رستوران ها برای اینکه مشتریان بیشتری داشته باشند از هر روش جدید و تکنولوژی هایی که برای رستوران ها و کافی شاپ ها تولید شده است استفاده می کنند. طراحی منوی دیجیتال یکی از بهترین اقداماتی بوده که رستوران ها برای موفقیت بیشتر اقدام به طراحی این سیستم نموده اند. از آنجایی که منوی کاغذی معایب بسیار زیادی دارد و برای رستوران ها به صرفه نمی باشد، افراد ترجیح می دهند منوهای دیجیتالی را برای رستوران خود طراحی نمایند. آنها برای اینکه از این منو استفاده کنند باید به خوبی با ویژگی های آن آشنایی داشته باشید که در ادامه برخی از آنها را بیان می کنیم.

منوی دیجیتال

منوی دیجیتال

 ویژگی های منوی دیجیتال چیست ؟

شما برای قرار دادن و خریداری منوی دیجیتال برای رستوران و کافی شاپ خود باید به خوبی در مورد ویژگی های این منو اطلاعات خود را افزایش دهید. از این طریق می توانید بهترین منو را برای رستوران خود طراحی نمایید. برخی از مهمترین این ویژگی های که منوهای دیجیتالی دارند و شما باید به خوبی با آنها آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

  1. عدم استفاده از کاغذ :

از آنجایی که شما لیست غذاهای رستوران و نوشیدنی های کافی شاپ را روی صفحه دیجیتالی موبایل، لب تاب و … مشاهده می کنید، دیگر نیازی به هیچ کاغذی ندارید. در واقع شما از این طریق نیازی نیست که کاغذهای بیشتری را صرف تولید منو نمایید. این ویژگی منوهای دیجیتالی موجب شده بسیاری از افرادی که نمی خواهند در تولید کاغذ اسراف نمایند منوهای دیجیتالی را انتخاب کنند.

  1. مشاهده اطلاعات کامل محصول :

یکی از دیگر ویژگی هایی که منوی دیجیتال دارد و این ویژگی آن از جمله اصلی ترین مشخصاتی منوهای دیجیتالی می باشد این است که شما درون این منو می توانید اطلاعات کامل محصول را به خوبی مشاهده کنید. اینکه محصول مورد نظر شما چه قیمتی دارد و با استفاده از چه موادی تولید می شود را به خوبی می توانید مشاهده نمایید. در واقع عکس هر یک از غذاها را در این مو قرار داده اند و به همین دلیل شما به راحتی می توانید کمتری از چن دقیقه سفارش خود را انتخاب کنید و به ثبت نهایی برسانید.  اینکه به راحتی می توانید غذا را انتخاب کرده و یا حذف کنید از جمله ویژگی های مهمی می باشد که برای مشتریان فراهم گشته است.

منوی دیجیتال

منوی دیجیتال

  1. قرار دادن هر ویژگی مخصوص به محصولات در منو :

در صورتی که یکی از غذاها در رستوران طبخ نمی شود و یا آن را حذف کرده اید به راحتی می توانید آن را از روی منو بردارید. در واقع اگر یکی از غذاها برای یک روی آماده نمی باشد شما می توانید روی آن گزینه ناموجود را بزنید تا مشتری اطلاعات بیشتری در مورد غذای های انتخابی اش داشته باشد. همچنین اگر غذایی را بخواهید به لیست اضافه کنید می توانید در کمترین زمان این اقدام را انجام دهید.

  1. نشان دادن درصد تخفیف ها در منو :

شما امکان دارد برای فروش بیشتر روی برخی از غذاهای خود تخفیف بگذارید در این صورت می توانید روی منوی دیجیتال هر یک از تخفیفات منو را قرار دهید تا مشتری به راحتی بتواند آنها را انتخاب نماید. در واقع از این طریق شما فروش بیشتری خواهید داشت و مشتریان تماشای منو و قیمت ها برایشان جذاب تر خواهد شد.

منوی دیجیتال

منوی دیجیتال

  1. قابل دسترس بودن :

از دیگر ویژگی هایی که منوهای دیجیتالی دارند این است که هیشه قابل دسترس می باشند. در واقع با استفاده از این ویژگی دیگر نیازی نیست که مشتریان شما در رستوران حضور داشته باشند و غذاهای خود را سفارش دهند. آنها قادر خواهند بود که غذاها را به صورت اینترنتی سفارش دهند تا شما برایشان ارسال نمایید.

  1. جذابیت بالای منو :

از دیگر ویژگی های بسیار مهم که رستوران داران را جذب تولید و طراحی منوهای دیجیتالی کرده است، جذابیت منوها می باشد. شما باید به خوبی بدانید که منوها جذابیت زیادی دارند و شما می توانید با استفاده از آنها مشتریان بیشتری را که به این مسائل توجه دارند جذب نمایید. تمامی ویژگی های محصول در این منو قرار داده می شود و قیمت آنها هم قابل مشاهده است. همین ویژگی برای کاربران اهمیت بسیار زیادی دارد و به آن توجه زیادی نشان می دهند.

  1. ثبت سفارش آنلاین :

اینکه مشتری بتواند غذاهای مورد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش دهد اهمیت بسیار زیادی دارد. در واقع شما باید بدانید امروزه بیشتر افراد با استفاده از گوشی های خود کالاهای مورد نظرشان را به صورت آنلاین سفارش می دهند. بنابراین بدون شک برایشان جذاب تر می شود که غذاهای رستوران مورد علاقه شان را هم آنلاین سفارش دهند. این روش خرید برای بسیاری از افراد مهم است و شما با قرار دادن منوی دیجیتال روی وبسایت خود می توانید مشتریان خود را افزایش دهید و رضایت آنها را به دست آورید.

  1. هزینه راه اندازی مناسب :

هزینه ای که شما باید برای راه اندازی و طراحی موهای دیجیتالی پرداخت کنید زیاد نمی باشد. در واقع شما باید به خوبی هزینه هایی که برای طراحی وب سایت وجود دارد را در نظر داشته باشید و به آنها توجه کنید. در این صورت خیالتان راحت است که هزینه های راه اندازی منوهای دیجیتالی را در وبسایت و رستوران می توانید پرداخت کنید. این هزینه ها بستگی به موارد و عوامل بسیار زیادی دارد که شما باید به خوبی آنها را در نظر داشته باشید و به آن توجه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست