با منوی دیجیتال بیشتر بفروشید و کمتر هزینه کنید

امروزه بسیاری از رستوران ها و کافی شاپ ها برای اینکه از منوهای کاغذی دوری کنند منوی دیجیتال را در سیستم سفارشی خود قرار داده اند. در واقع شما باید بدانید که مزیت های منوهای دیجیتالی نسبت به بسیاری از مدل های کاغذی که در گذشته مورد استفاده قرار می گرفته بیشتر است. شما می توانید این منوها را برای رستوران خود سفارش دهید و پایه مرکزی آن را در بخش ثبت سفارش بگذارید. در این صورت مشتری هر یک از انتخاب های خود را به صورت دیجیتالی ثبت می کند و شما بدون اینکه سر میز مشتری برای ثبت سفارش بروید می توانید سفارش او را در کمترین زمان تحویل دهید.

شما می توانید فروش خود را با منوی دیجیتال افزایش دهید، چرا که مشتریان به خوبی قادر هستند هر یک از غذاها و نوشیدنی های رستوران و کافی شاپ را همراه با عکس مشاهده کنند و یکی از آنها را انتخاب نمایند. مشتری با وجود منوهایی که دیجیتالی هستند زمان بیشتری برای ثبت سفارش دارد و به خوبی می تواند سفارش های خود را بررسی نماید. این مسئله اهمیت زیادی دارد و شما باید به خوبی آن را در نظر داشته باشید تا مشتریان شما از خرید خود رضایتمند گردند. هدف اصلی که از تولید منوهای دیجیتالی دنبال می شود هوشمند سازی فضای رستوران ها و کافی شاپ ها می باشد. شما می توانید در این مسیر به موفقیت بیشتری جهت فروش بیشتر برسید.

منوی دیجیتال

منوی دیجیتال

مزیت های اجرای منوی دیجیتال در رستوران ها و کافی شاپ ها :

هر یک از تجهیزات پیشرفته ای که در رستوران ها و کافی شاپ ها مورد استفاده قرار می گیرد بدون شک مزیت های زیادی را به دنبال خود دارد. در صورتی که افراد با این مزیت ها آشنایی داشته باشند می توانند از این تجهیزات استفاده کنند. شما هم می توانید منوی رستوران و یا کافی شاپ خودرا دیجیتال نمایید تا از مزیت های این منو بهره مند شوید. برخی از مهمترین و اصلی ترین مزیت هایی که منوی دیجیتال دارد و شما باید به خوبی با آنها آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

  1. بدون اینکه مشتری نرم افزار خاصی رار روی گوشی خود نصب کند می توانید به منو دسترسی داشته باشد. شما باید روی هر یک از میزها صفحه دیجیتالی قرار دهید که مشتری قادر باشد غذاها و نوشیدنی های رستوران را مشاهده نماید.
  2. اینکه تمامی آیتم ها مانند توضیحات غذا و نوشیدنی، قیمت، عکس ها و … را در صفحه دیجیتالی بگذارید اهمیت بسیار زیادی دارد. مشتری از این طریق می تواند به خوبی سفارش خود را از نظر قیمت و ویژگی بررسی نماید و سپس خرید خو را نهایی کند. در واقع باید بدانید که برخی از مشتریان در مورد تعدادی از غذاها و نوشیدنی ها شاید اطلاعات زیادی نداشته باشند بر همین اساس بهتر است که عکس محصول را روی آنها بگذارید.

 

منوی دیجیتال

منوی دیجیتال

  1. با استفاده از منوی دیجیتال مشتری به راحتی می توانید اطلاعات منو را بعد از انتخاب تغییر دهد و یکبار دیگر پیش از اینکه اطلاعات را به ثبت برساند، به خوبی سفارش خود را بررسی نماید. شما می توانید با در دست داشتن این منو هر زمان که نیاز بود قیمت غذاها و نوشیدنی ها را تغییر دهید. امروزه تغییر قیمت غذاها و نوشیدنی ها بسیار رایج شده است و با در دست داشتن منوی کاغذی امر تغییر قیمت تا حدودی دشوار می باشد.
  2. شما می توانید به صورت روزانه آیتم های جدید را به منو بیفزایید. در واقع آن دسته از منوهایی که کاغذی هستند دارای این آیتم نمی باشند و شما باید هزینه بیشتری برای خرید کاغذ و یا چاپ دوباره منوها دهید. ولی باید بدانید با وجود منوهای دیجیتالی دیگر نیازی نیست که منو را تغییر دهید. شما به راحتی می توانید اطلاعات جدید را روی آنها ثبت نمایید.
  3. از دیگر مزیت هایی که منوی دیجیتال دارد این است که شما خیالتان راحت می شود زمانی که مشتری وارد رستوران و یا کافی شاپ گردد منویی را در اختیار دارد. در واقع این مسئله برای گارسون های رستوران و کافی شاپ دغدغه بسیار بزرگی می باشد که به محض وارد شدن مشتری باید منو را به دستت او برسانند. ولی با در اختیار داشتن منوهای دیجیتالی دیگر نیازی نیست که در این مورد نگرانی داشته باشند.
  4. 6. با استفاده از منوهای دیجیتالی دیگر نیازی نیست که شما از پشت تلفن برای مشتری اطلاعات مربوط به منو را بخوانید. مشتری می تواند وارد سایت رستوران و کافی شاپ شود تا به خوبی اطلاعات منو را مطالعه نماید.
  5. هر یک از اطلاعاتی که مربوط به مشخصات غذا می باشد را مشتری به خوی مشاهده می نماید تا بداند کدام یک از غذاها را انتخاب نماید.
منوی دیجیتال

منوی دیجیتال

قیمت و هزینه راه اندازی منوی دیجیتال :

بسیاری از افراد شاید بر این باور باشندکه هزینه و قیمت منوهای دیجیتالی زیاد است و به همین دلیل از این منو در رستوران و کافی شاپ خود استفاده نکنند. پیش از هر چیزی باید به خوبی بدانید که موهای دیجیتالی رستوران ها و کافی شاپ ها متنوع می باشند. هر یک از آنها اندازه ها و ویژگی های مختلفی دارند که همین مورد نقش مهمی روی قیمت اصلی آنها می گذارد. بنابراین باید در ابتدا به خوبی ویژگی ها و مشخصات هر یک از انواع منوهای دیجیتالی را بررسی کنید تا قیمت آنها هم برای شما مشخص گردد. این ویژگی منوها نشان دهنده کارایی و کاربردی بودنشان هم می باشد که باید به خوبی آن را در نظر داشته باشید.

هزینه منوهای دیجیتالی بسته به موارد بسیار زیادی که چه گزینه هایی دارد و دارای چه امکاناتی می باشد با یکدیگر تفاوت خواهند داشت. شما باید به خوبی امکانات منو را بررسی کرده تا اطلاعات بیشتری در مورد آن داشته باشید و سپس منو را سفارش دهید. اینکه غذاهای سرو شده در رستوران و کافی شاپ شما چه اندازه می باشد یکی از مهمترین نکاتی است که زمان خرید منوی دیجیتال باید آن را در نظر داشته باشید. در صورت زیاد بودن گزینه ها بهتر است که یکی از جدیدترین موهای دیجیتالی را خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست