بهترین کافی شاپ های دنیا

آشنایی با بهترین کافی شاپ های دنیا این امکان را به شما می دهد که با سفر به کشورهای مختلف بتوانید از کافی شاپ های خاص آن کشورها استفاده کنید.

اگر از آن دسته از افرادی هستید که از رفتن به مکان های خاص لذت می برید، در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با بهترین کافی شاپ های دنیا آشنا کنیم.

بهترین کافی شاپ های دنیا

بهترین کافی شاپ های دنیا

کافی شاپ احساس خوب در پنوم پن

پنوم پن یکی از شهرهای کشور آسیایی کامبوج می باشد که به دلیل جاذبه های فرهنگی بسیار به شهر افسانه ها معروف است.  این کافی شاپ در مرکز  شهر پنوم پن واقع شده است و از هر طرف منظره ای به سمت جاذبه های گردشگری دارد و دارای محیطی بسیار لوکس و زیبا می باشد.

کافی شاپ احساس خوب به دلیل ارائه انواع قهوه و نوشیدنی هایی مطابق با محیط زیست یکی از بهترین کافی شاپ های دنیا شناخته شده است.

کافی شاپ سنت اوستاچیویی در رم ایتالیا

سنت اوستاچیویی به اسپرسوهای خاصش معروف است. اسپرسوهای این کافی شاپ بسیار معروف می باشند. طعم خاص اسپرسوهای سنت اوستاچیویی به قدری دلنشین است که گویی از دانه های جادویی درست شده است.

اگرچه در این کافی شاپ، نوشیدنی های دیگری نیز سرو می شود اما بیشتر افراد برای نوشیدن اسپرسو به این کافی شاپ می آیند.

کافی شاپ تورتونی در بوینس ایرس آرژانتین

کافی شاپ تورتونی یکی از قدیمی ترین کافی شاپ ها در مرکز شهر بوینس ایرس در آرژانتین است. دکوراسیون این کافی شاپ کلاسیک می باشد. بر روی دیوارهای این کافی شاپ آثار زیبا هنرمندانی همچون جورج لوییس بورگز به چشم می خورد. سقف کافی شاپ تورتونی با استفاده از شیشه های رنگی و زیبا تزئین شده است.

انواع نوشیدنی ها در این کافی شاپ سرو می شود اما هات چاکلت آن بسیار معروف می باشد. تورتونی، هات چاکت های خود را در ماگ های بزرگ و زیبا با تزئینی خاص همراه با شکلات های ضخیم ارائه می دهد.

"<yoastmark

کافی شاپ فالکو در مونترال کاندا

کافی شاپ فالکو در مرکز شهر مونرتال یکی دیگر از بهترین کافی شاپ های دنیا است. این کافی شاپ دارای دکوراسیونی صنعتی می باشد و با ورود به آن فکر می کنید وارد یک آزمایشگاه علمی شده اید.

فالکو دارای قهوه های بینظیری می باشد و علاوه برآن انواع غذاهای ژاپنی نیز در این کافی شاپ سرو می شود. سوپ میسوی آن نیز بسیار خوش طعم و از محصولات معروف این کافی شاپ می باشد.

کافی شاپ دوربین رویایی در پیونگ یانگ کره شمالی

کافی شاپ دوربین رویایی یکی از معروف ترین کافی شاپ های کره شمالی است. این کافی شاپ به شکل یک دوربین یکپارچه با دو لنز طراحی شده است. در هر کدام از لنزهای این دوربین یک طبقه از کافی شاپ قرار دارد. این کافی شاپ دارای فضایی بسیار زیبا می باشد که در طبیعت دارد.

کافی شاپ دوربین رویایی در پیونگ یانگ کره شمالی

کافی شاپ دوربین رویایی در پیونگ یانگ کره شمالی

کافی شاپ حقیقت در کیپ تاون آفریقای جنوبی

یکی دیگر از بهترین کافی شاپ های دنیا، کافی شاپ حقیقت در کیپ تاون آفریقا است. در منو این کافی شاپ انواع نوشیدنی و غذاهای محبوب یافت می شود. این کافی شاپ نیز دارای قهوه های معروفی می باشد.

کافی شاپ اکبرگ در هلسینکی فنلاند

اکبرگ یکی از اصیل ترین کافی شاپ ها در هلسینکی فنلاند است. مردم فنلاند به خوردن قهوه اهمیت زیادی می دهند. مطالعات نشان می دهد سرانه مصرف قهوه بیشتر مردم این کشور، 10 فنجان در روز است. کافی شاپ اکبرگ دارای قهوه های بینظیری می باشد که طرفداران بسیاری دارد.

کافی شاپ سنترال در وین اتریش

فرهنگ قهوه خوری در اتریش بخشی از زندگی مردم را تشکیل می دهد. سنترال یکی دیگر از بهترین کافی شاپ های دنیا است. در این کافی شاپ قهوه به روش خاصی تهیه و یکی از محبوب ترین آیتم های منو این کافی شاپ محسوب می شود.

از دیگر محصولات محبوب این کافی شاپ می توان به اشترودل سیب اشاره کرد.

کافی شاپ استارباکس در دازایفو ژاپن

کافی شاپ استارباکس دکوراسیون چوبی دارد. در این کافی شاپ از چوب های نازک بر روی دیوارها استفاده شده است. کسانی که به این کافی شاپ می آیند علاوه بر سرو نوشیدنی های بینظر، از زیبایی داخلی کافی شاپ نیز لذت می برند. این کافی شاپ با استفاده از قهوه سازهای پیشرفته، قهوه های عالی به مشتریان ارائه می دهد.

کافی شاپ استارباکس در دازایفو ژاپن

کافی شاپ استارباکس در دازایفو ژاپن

کافی شاپ تیم وندلبوئی در اسلو نروژ

تیم وندلبوئی در شهر نروژ پایتخت کشور اسلو قرار دارد. این کافی شاپ نیز یکی دیگر بهترین کافی شاپ های دنیا است که طعم دلنشین قهوه آن توجه افراد را به خود جلب می کند.

کافی شاپ هارت کافی روسترز در آمریکا

یکی از بهترین کافی شاپ های آمریکا، کافی شاپ هارت کافی روسترز است. این کافی شاپ از دکوراسیونی بسیار زیبا تشکیل شده است. دیوارهای هارت کافی روسترز به رنگ سفید براق می باشد که طراحی بسیار زیبایی دارند. در این کافی شاپ انواع نوشیدنی های معروف را می توانید سرو کنید.

کافی شاپ کافئین در لندن انگلستان

کافی شاپ کافئین یکی از بهترین کافی شاپ های دنیا در لندن است. مردم انگلستان تمایل چندانی به خوردن قهوه ندارند و چایی را به قهوه ترجیح می دهند. این در حالی است که کافی شاپ کافئین، قهوه های خود را به گونه ای درست می کند که بیشتر مردم به سمت خوردن آن تمایل پیدا کرده اند.

کافی شاپ ورکشاپ در لندن انگلستان

یکی دیگر از بهترین کافی شاپ های دنیا که در کشور انگلستان قرار دارد، کافی شاپ ورکشاپ است. زیبایی ظاهری و توانایی باریستاهای هنرمند آن در تهیه قهوه، مورد پسند مردم می باشد و آن را به یکی از بهترین کافی شاپ های لندن تبدیل کرده است.

کافی شاپ اسکینا در مونترال کاندا

در منترال کاندا کافی شاپ های معروفی قرار دارند که یکی از آنها کافی شاپ اسکینا می باشد. دانه های قهوه این کافی شاپ از روستری پایلوت در تورنتو به دست می آید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست