آیا واقعا منوی دیجیتال چند زبانه می شود؟

امروزه بسیاری از رستوران ها جهت به دست آوردن رضایت مشتری از منوی دیجیتال استفاده می کنند. منوهای دیجیتالی انواع متنوعی دارند و شما باید بر اساس کارایی که از آنها می خواهید دریافت کنید یکی از انواع آنها را انتخاب کرده و سفارش دهید.

برخی از افراد برایشان این پرسش شاید به وجود آید که منوهای دیجیتالی چند زبانه می شوند و یا اینکه قابلیت این تغییر را ندارند. شما باید به خوبی بدانید که اگر طراحی و سفارش منوهای دیجیتالی خود را به افراد متخصص ارائه دهید. آنها به صورت چند زبانه منو را برای شما طراحی می نمایند.

اینکه شما بعد از راه اندازی رستوران خود یک منوی حرفه ای داشته باشید اهمیت بسیار زیادی دارد. در واقع بیشتر مشتریانی که دارید بر اساس منوی طراحی شده تان جذب رستوران و کافی شاپی که راه اندازی کرده اید می شوند. بسیاری از رستوران ها یک منوی ساده و ابتدایی دارند که بدون شک همه شما به خوبی با آنها آشنا هستید.

اما امروزه از آنجایی که علم پیشرفت کرده است شما باید بدانید که راه اندازی یک منوی دیجیتال قوی بهرتین انتخابی است که می توانید داشته باشید.  مزیت هایی که منوهای دیجیتالی به جز چند زبانه بودن دارند بسیار زیاد می باشد  شما زمانی که می خواهید سفارش خود را برای طراحی و خرید منوهای دیجیتالی ارائه دهید باید به خوبی در مورد این مزیت ها هم اطلاع داشته باشید. برخی از اصلی ترین این مزیت ها را در ادامه بیان می کنیم تا اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید. همچنین در این مقاله به بررسی تغییر زبان منو دیجیتال می پردازیم.

"<yoastmark

مزایای استفاده از منو دیجیتال چند زبانه

امروزه هر یک از بخش هایی که شما با آنها سروکار دارید دیجیتالی می باشد. در واقع کار کردن با سیستم دیجیتالی بسیار آسان است و به همین دلیل بسیاری از افراد از این سیستم استفاده می کنند. منوی دیجیتال یکی از سیستم هایی می باشد که بیشتر رستوران ها و کافی شاپ ها از آنها استفاده می کنند. شما باید به خوبی بدانید برخی از مهمترین مزیت هایی که این منوها دارند و موجب محبوبیت آنها شده است عبارت است از :

  1. کاهش هزینه های رستوران:

با منو دیجیتال دیگر نیازی به پرداخت هزینه های زیاد برای چاپ منو نیست. در واقع با کم و زیاد شدن قیمت ها شما مجبور هستید که منو را تغییر دهید و هزینه زیادی را برای انجام این کار باید پرداخت کنید. شما می توانید با یک پنل مدیریتی که در اختیارتان قرار می گیرد هزینه های متفاوت مربوط به سیستم غذاها و قیمت های آنها را به راحتی در کمترین از چند دقیقه تغییر دهید. اینکه شما با طراحی منوهای دیجیتالی دیگر نیاز به پرداخت هزینه های متفرقه ندارید یکی از مهمترین مزایای منو دیجیتال می باشد.

  1. دارای سیستم پیجر گارسون:

برخی از منوهای دیجیتالی که شما برای رستوران خود خریداری می کنید دارای پیجر گارسون می باشد این منوهای دیجیتالی را به گونه ای طراحی کرده اند که مشتری می تواند با زدن یک دکمه به پنل مدیریتی اطلاع دهد با گارسون کار دارد. در این صورت گارسون در کمترین زمان به میز مشتری مراجعه می کند تا به درخواست او رسیدگی کند. این سیستم کمک می کند که تمامی درخواست های مشتریان خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهید.

  1. دسترسی آسان به منو:

مشتری می تواند در کمترین زمان به منوی دیجیتال رستوران شما دسترسی پیدا کند و غذای خود را سفارش دهد. در این سیستم مشتری آن صفحه اسکن شده روی میز را روی موبایل خود وارد می کند تا اطلاعات مربوط به منوی رستوران شما را مشاهده کرده و غذای خود را در کمترین زمان سفارش دهد. در واقع با مشتری با اسکن qr code می تواند منو رستوران را مشاهده کند.

دسترسی آسان به منو

دسترسی آسان به منو

 

  1. جمع آوری کردن اطلاعات مشتریان:

یکی از دیگر مزیت هایی که منوهای دیجیتالی دارند این است که مشتری برای وارد شدن به درون آن باید اطلاعات مربوط به خود را وارد کند. اینکه مشتری اطلاعات خود را وارد نماید تاثیر زیادی روی تبلیغ رستوران و یا کافی شاپ شما دارد. شما می توانید به مشتریان خود در هر کجا که هستند اطلاعات مربوط به تغییر منو را اطلاع دهید و همین امر مزیت مهمی به شمار می رود. نمایش منو برای مشتریان جذابیت زیادی دارد و به همین دلیل بعد از مدتی هم یک بار دیگر وارد منوی طراحی شده شما می شوند.

  1. درگاه اینترنتی:

از دیگر مزیت هایی که منوی دیجیتال دارد این است که شما می توانید به درگاه اینترنتی رستوران و یا کافی شاپ با استفاده از این منو وارد شوید. در این صورت دیگر نیازی نیست که برای پرداخت هزینه به صندوق بروید و روی میز خود می توانید هزینه سفارش های خود را پرداخت نمایید. این ویژگی یکی از مهم ترین ویژگی های منو دیجیتال می باشد که کار را برای افراد راحت تر کرده است. بدون اینکه شما با مدیر صندوق ارتباط داشته باشید، می توانید هزینه غذاهای خود را از طریق منو و وارد شدن به بخش درگاه اینترنتی پرداخت کنید.

  1. تغییر زبان برای توریست ها:

منوهای دیجیتالی با اطلاعاتی که از گوشی شما دریافت می کنند می توانند زبانشان را تغییر دهند. این ویژگی منوی دیجیتال یکی از مهمترین مزیت های آن برای چند زبانه بودن می باشد. این کار به فروش شما کمک بسیار زیادی می کند. و شما می توانید به راحتی به آن دسته از افرادی هم که خارجی هستند سرویس دهید. آنها به راحتی قادر هستند که سفارش های خود را ثبت کرده و هزینه آن را هم پرداخت کنند.

تغییر زبان برای توریست ها

تغییر زبان برای توریست ها

 

  1. داشتن صفحه اختصاصی و برندسازی:

شما با طراحی بهترین منو می توانید برندسازی برای رستوران و یا کافی شاپ خود داشته باشید. برای اینکه یک صفحه اختصاصی برای خود ایجاد کنید و به عنوان برند بسیاری از افراد شما را شناسایی کنند باید  از افرادی که تخصص و حرفه ویژه ای برای طراحی منو دارند درخواست طراحی منو داشته باشید. آنها تمامی نکات و استانداردها را برای طراحی منو رعایت می کنند. لایو منو می تواند در زمینه طراحی اختصاصی منو دیجیتال به شما کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست