منو دیجیتال

امروزه استفاده از شبکه جهانی اینترنت در میان افراد، بسیار رواج یافته است. منو دیجیتال امکان دسترسی افراد از طریق اینترنت به منو رستوران را فراهم می کند. منو دیجیتال امکان دسترسی به محصولات و آیتم های هر مجموعه را بدون نیاز به روش های سنتی و منوهای کاغذی قدیمی میسر کرده است.

منو دیجیتال تمام اطلاعات منو رستوران را همراه با تصاویر زیبا و جذاب در اختیار مشتری قرار می دهد. این منو به راحتی بر روی گوشی و تبلت نصب می شود و مشتری می تواند به راحتی از آن استفاده کند. با توجه مزایا و کاربردهای منو دیجیتال، کمتر کسی تمایل به استفاه از منوهای کاغذی قدیمی دارد.

مزایای استفاده از منو دیجیتال

اگر به تلفن همراه خود نگاهی بیندازید با حجم زیادی از انواع برنامه ها روبه رو می شوید. در کنار این برنامه ها شما می توانید اپلیکیشن منو دیجیتال را نیز بر روی تلفن همراه خود نصب کنید و در مواقع نیاز از آن استفاده کنید. از مزایای استفاده از منو دیجیتال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کاهش نیروی انسانی

منو دیجیتال این امکان را به مشتری می دهد که سفارش خود را انتخاب و ثبت کند. از آنجایی که منو دیجیتال به صورت خودکار می تواند سفارش را از مشتری دریافت کند دیگر نیازی به نیروی انسانی برای دریافت سفارشات مشتری نخواهید داشت. در منو دیجیتال علاوه بر ثبت سفارش، امکان پرداخت الکترونیکی نیز وجود دارد و مشتری به راحتی می تواند هزینه سفارش خود را پرداخت کند در نتیجه مجموعه شما به صندوق دار نیاز ندارد.

افزایش فروش

با استفاده منو دیجیتال کمتر هزینه کنید و بیشتر بفروشید. در واقع استفاده از منو دیجیتال این امکان را به شما می دهد که مشتریان خود را ترغیب کنید و فروش خود را افزایش دهید. اطلاعات مشتری در منو دیجیتال ذخیره می شود و مشتری می تواند با خرید بیشتر از مجموعه شما، از بن های تخفیف بهره مند شود.

قابلیت دسترسی آسان

از ویژگی های منو دیجیتال می توان به دسترسی آسان اشاره کرد. با استفاده از منو دیجیتال، مشتری بیرون از مجموعه شما و در  هرجایی می تواند سفارش خود را انتخاب و ثبت نماید. بنابراین مشتری می تواند بدون نیاز حضوری به مجموعه شما، پرداخت خود را نیز به صورت آنلاین انجام دهد.

عدم نیاز به کارکنان

منو دیجیتال باعث صرفه جویی در پداخت هزینه های شما نیز می شود. در واقع با راه اندازی یک منو دیجیتال دیگر به استخدام کارکنانی برای هر مجموعه نیاز ندارید. پس از ثبت سفارش مشتری، این منو توسط آلارم مخصوصی به شما اطلاع می دهد که سفارش مشتری را آماده کنید. همچنین منو دیجیتال دارای درگاه پرداخت اینترتی می باشد و مشتری پس از ثبت سفار، هزینه را به صورت آنلاین پرداخت می کند. بنابراین مجموعه شما به صندوق دار نیز نیاز ندارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست