منو دیجیتال

منوی دیجیتال با منو های قبل بسیار متفاوت است و به شما این امکان را می دهد که با کمترین تماس دست با جاهایی که بسیار خطر ناک می باشد سفارش خود را تنها با گوشی ثبت کنید، حتی با همان تلفن همراه با درگاه امن سفارشتان را پرداخت کنید.

منوی دیجیتال به جز این مزیت، مزیت های بسیار ی دیگر را نیز دارد که در این مقاله به بررسی آنها می پردازیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله مزایای استفاده از منو دیجیتال را در وبسایت ما مطالعه کنید.

 

منو دیجیتال

منو دیجیتال

 

کاهش هزینه های رستوران با منوی دیجیتال

هزینه هایی از جمله چاپ متعدد منو ها به دلیل تغییر پی در پی قیمت ها و کم یا زیاد شدن محصولات که در این بازه ی زمانی با این قیمت ها تغییر منو صرفه اقصادی ندارد، استفاده از منو ی دیجیتال این کار را برای کافه ها و رستوران ها راحت کرده است و شما میتوانید با یک پنل مدیریتی که در اخطیار شما قرار میگرد تمام این اطلاعات را تغییر یا اضافه یا کم بکنید.

کاهش هزینه ی گارسن برای کافه و رستوران های بزرگ که همیشه باید چند نفر به صورت آماده در فضای کافه و رستوران قرار داشته باشند، که این مزیت خیلی مورد استقبال رستوران ها و کافه ها قرار گرفته است و آنها را برای درست کردن منو ی دیجیتال ترغیب می کند و آنها را جذب این منو های جدید دیجیتالی می کند.

2. دارای سیستم پیجر گارسون و در دسترس بودن همیشه

درمنوی دیجیتالlive menuسیستم پیجر گارسون وجود دارد که با این سیستم وقتی مشتری در موبایل روی علامت زنگ کلیک میکند در سیستم مدیریتی که در دست کافه و رستوران ها آلارم میدهد و به این شکل درخاست شما را انجام میدهند . در تمام زمان حضور مشتری در کافه یا رستوران میتوانید تمام درخاست های مشتری را به نحو احسن انجام میدهد.

حذف پیجر

3. دسترسی آسان به منو در هر زمان که مشتری اراده کند.

مشتری می تواند با QR code که روی هر میز قرار دارد هر لحظه بخاهد به منو دسترسی پیدا میکند ولی قبلا این مورد خیلی سخت بود و گارسن به تمام مشتریان و درخاست های آنها نمیرسید و نمی توانست رضایت کامل مشتری را جلب کند و همین مورد برای اعتبار رستوران با کافه تاثیر منفی داشت.

QR code

4. جمع آوری کردن اطلاعات مشتریان برای گسترش دایره تبلیغات

منوی دیجیتال مزیت مهمی هم که نسبت به منو های قبل دارد این است که به اجبار مشتری باید اطلاعات خودش وارد کند و این اطلاعات بعد بسیار در تبلیغات موثر مب باشد. و شما میتوانید با ارسال QR code برای مشتریانتان در محدوده ی جغرافیا تون میتوانید به این شکل هم با نمایش منو به آنها برای خودتان جذب مشتری داشته باشید.

5. دارای درگاه پرداخت آنلاین یا پرداخت نقدی

شما می توانید با منوی دیجیتال در موبایل خودتون با درگاه های امن پرداخت، سفارشتون را پرداخت کنید و با در صورت نیاز وجه را نقدی انتخاب کنید و به راحتی و بدون تماس دستتان به جایی سفارشتون را پرداخت کنید.

پرداخت آنلاین و آفلاین live menu

6. تغییر زبان برای توریست های خارجی

منوی دیجیتال با اطلاعاتی که از تنظیمات گوشی دریافت میکند زبانش را تغییر میدهد و این کار خیلی به بهبود فروش شما کمک میکند و کار شما را برای فروش به افراد خارجی راحت می کند و مشتریان خارجی تون هم راحت میتونن سفارش های خود را ثبت و پرداخت کنند. که در مطلب آیا منوی دیجتال چند زبانه میشود؟ میتوانید اطلاعات بیشتری در این باره پیدا بکنید.

7. صفحه ی اختصاصی و برند سازی برای شما

لایو منو بر خلاف دیگران این این خدمات را ارائه می دهند. صفحه ی اختصاصی به مشتریانش که کافه ها و رستوران های بزگ هستند ارائه میدهند. تا برندینگ آنها نیز بزرگتر بشود و هر کس اسم آنها سرچ کند در اول گوگل باشید و در همه ی جا در دسترس باشید.

live menu منوی دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست