منو برد دیجیتال

منو برد دیجیتال که بیشتر از هر زمان دیگری مورد توجه قرار گرفته است، می تواند کلید تحولی در تجارت فست فود یا رستوران باشد. گرچه تمرکز اصلی یک رستوران می تواند سرو غذاهای خوشمزه باشد، اما، امروزه، منو برد دیجیتال، می تواند جهت سفارش غذا، جایگزین مناسب و راه حلی سریع و مقرون به صرفه، برای منوهای کاغذی موجود در رستوران، که وقت و هزینه زیادی صرف آن می شود، باشد.

مدیریت یک واحد فروش مواد غذایی آسان نیست و هزینه های جاری، بار سنگین کاری و نوسانات تجاری روزانه می تواند به آسانی، سبب فراموشی حرکت رو به جلو گردد.

منو برد دیجیتال

منو برد دیجیتال

مزایای استفاده از منو برد دیجیتال

از مزایای استفاده از منو برد دیجیتال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سهولت در برقراری ارتباط

در منو برد، شما می توانید از فیلم ها یا انیمیشن هایی استفاده کنید تا توجه مشتریان را بیشتر به خود جلب کند و همچنین برقراری ارتباط با آنها را بسیار آسان تر گرداند. در حالی که، منوهای کاغذی ساکن هستند و پیام هایی را که می توانند منتقل کنند بسیار محدود می باشد. منو برد دیجیتال، برای شما امکان کنترل بهتر آنچه که می خواهید در فهرست خود برجسته کنید را فراهم می کند و به طور غیر مستقیم در انتخاب سفارش مشتری تأثیر گذار است.

مدیریت زمان و صرفه جویی در وقت با به روز رسانی آسان

بروزرسانی منو را می توانید در چند ثانیه و هر زمان که بخواهید به راحتی انجام دهید. دیگر نگران هزینه اضافی و تأخیری که در پرینت فوری اتفاق می افتد نباشید. برای همیشه، یک شخص وظیفه به روزرسانی را برعهده دارد و فقط در چند دقیقه در روز این کار انجام می شود. بدون اینکه، هر بار، بخواهید 2-3 منبع مختلف را درگیر کنید.

منو برد دیجیتال یک تجربه به یادماندنی تری را برای مشتریان ایجاد می کند.

منو برد دیجیتال، بهبود حس تجربه شیرین برای مشتریان شما را افزایش می دهد. در این منوها، ترکیبی مناسب از گرافیک، انیمیشن و محتوای ویدیویی می تواند مشتریان را سرگرم کرده و به آنها کمک کند تا با اطلاعات صحیح نمایش داده شده، انتخاب آگاهانه ای داشته باشند.

بهتر دیده شدن منو

نمایشگر دیجیتالی توانایی جلب توجه کاربر را با فیلم ها و انیمیشن ها دارد.  صفحه های دیجیتال بیشتر از منوهای معمولی کاغذی چشم نواز هستند. با به اشتراک گذاشتن موارد ویژه روز یا نمایش تصاویر مشتریان خوشحال در قالب ویدئو، می توان مشتری های بیشتری را به راحتی جذب و حفظ کرد.

هزینه های پایین تر و حاشیه سود بالاتر

گفته می شود که منو برد های دیجیتال فروش را 21 تا 23% افزایش می دهند. به نظر می رسد سرمایه گذاری در این منوها، یک فکر تردید برانگیز باشد. اما می توانید با بکارگیری و فقط یکبار هزینه کردن برای آن، هزینه های زیادی را برای همیشه حذف کنید. شما می توانید موارد منو و قیمت ها را تغییر داده و محصولات ویژه را تبلیغ کنید، بدون اینکه برای تغییر فهرست های خود هزینه بیشتری پرداخت کنید. طی یک دوره زمانی، این فعالیت باعث صرفه جویی در هزینه های زیادی شده و چاپ منوهای کاغذی جدید را کاهش دهید.

تغییر فوری در منو

اگر در ساعات مختلف روز منوهای متفاوتی دارید، منو برد دیجیتال، نمایش سریع آنچه مشتری می تواند سفارش دهد را فراهم می کند. به جای اینکه در ظهر با عجله، منوی صبحانه خود را با منوی ناهار خود عوض کنید، می توانید این کار را به صورت خودکار انجام دهید تا به محض وقوع زمان مورد نظر، انتقال بین دوره ها صورت گیرد.

سازگاری با برند تجاری

برند تجاری متکی بر ثبات است و باید این برند، در همه مراکز فروش شما با هم مطابقت داشته باشد. این یک تجربه یکپارچه تر برای غذاخوری های شما ایجاد می کند. وفاداری به برند تجاری شما را، برای مشتریانتان بهبود می بخشد، و مهم نیست که چند شعبه برای فروشگاهتان راه اندازی می کنید.

زمان انتظار را کاهش می دهد

یکی از مزایای اصلی منو برد دیجیتال، برای فروشگاه های شلوغ فست فود و با ترافیک بالا، امکان کاهش زمان انتظار است. همچنین در زمان انتظار، یک رستوران می تواند با بکارگیری این منو برد، از جمله نمایش گزینه های سرگرمی و یا موارد تبلیغاتی، برای سرگرم کردن مشتری استفاده کند.

رعایت مقررات بهداشتی و ایمنی

مقررات مراقبت های بهداشتی، برای صنعت خدمات غذایی همیشه در حال تغییر است و به تدریج از اهمیت بیشتری برخوردار می شود. برای رستوران های زنجیره ای، نمایش کالری در کنار هر مورد از منوها ضروری است. با منو برد دیجیتال، می توانید اطلاعات مورد نیاز مشتریان را در دسترس آنها قرار دهید.

راه حل بهتر و ارزان تر و کاربردی تر از منو برد دیجیتال

مجموعه لایو منو با طراحی یک نرم افزار با یک رابط کاربری خوب توانسته فضایی به کافه داران و رستوران داران ارائه کند در قالب پلتفرمه منوی دیجیتال که مشتریان در این اوضاع کرونایی با کمترین تماس با محیط کافه یا رستوران با ارائه ی یک qr code به مشتریان تمام اطلاعات منو و قیمت آنها را به مشتری نشان می دهد.

مشتریان می توانند سفارش و پرداخت خود را به صورت آنلاین انجام دهند و  در بهترین حالت  به هدف خود برسند و این برنامه بر خلاف کاربرد هایی که دارد قیمت نسبتا پایینی دارد و شما میتوانید از تعرفه های این سایت را از لینک زیر با خبر شوید.

منو ی دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست