منو دیجیتال با منو کاغذی چه تفاوتی دارد؟

منو دیجیتال بهترین و مناسب ترین جایگزین برای منوهای کاغذی است. استفاده از منو دیجیتال این امکان را برای شما فراهم کرده است که هزینه های رستوران خود را کاهش دهید و در واقع با منو دیجیتال بیشتر بفروشید و کمتر هزینه کنید.

هنگام ورود به کافه و رستوران اولین چیزی که ما در دستمان می گیریم، منو زستوران است. امروزه به دلیل شیوع بیماری های واگیردار استفاده از منو دیجیتال توصیه می شود. به طور کلی می توان گفت استفاده از منو دیجیتال این امکان را برای مشتری فراهم کرده است که با استفاده از تلفن همراه بتوانید سفارش خود را ثبت کند.

شاید اکنون این سوال در ذهن شما ایجاد شود که منو دیجیتال بهتر است یا منو کاغذی؟ در این رابطه می توانید مقاله ای تحت همین عنوان را در وبسایت ما مطالعه کنید.

در این مقاله به تفاوت منو کاغذی و منو دیجیتال می پردازیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

منو دیجیتال با منو کاغذی چه تفاوتی دارد؟

منو دیجیتال با منو کاغذی چه تفاوتی دارد؟

 

برخی از تفاوت های منو دیجیتال و منو کاغذی عبارتند از :

کاهش هزینه ها

ویژگی های منوی دیجیتال این امکان را برای شما فراهم کرده است که در بسیاری از هزینه های رستوران خود صرفه جویی کنید. با توجه به اینکه قیمت محصولات منو به صورت مداوم در حال تغییر می باشد، شما باید هزینه های متعددی بابت چاپ مجدد منو کاغذی کنید. اما با استفاده از منو دیجیتال می توانید این هزینه ها را از رستوران و مجموعه خود حذف کنید.

در منو دیجیتال شما یک پنل مدیریتی در دسترس دارید که با استفاده از آن می توانید تمامی تغییرات منو مانند قیمت محصولات، آفرها و تخفیفات محصولات، اضافه شدن محصولات جدید به منو و… را به راحتی تغییر دهد.

کافه و رستوران ها به گارسون و خدمتکار نیاز دارند تا بتوانند سفارشات مشتری را دریافت کنند. اما با استفاده منو دیجیتال دیگر مجبور به استخدام نیروی کار و پرداخت هزینه هایی بابت دستمزد آن نخواهید بود.

در دسترس بودن

یکی از تفاوت های اصلی منو دیجیتال با منو کاغذی، بهره مندی منو دیجیتال از سیستم پیجر گارسون است. با استفاده از این سیستم می توانید به صورت مداوم و منظم در دسترس مشتریان خود باشید. در واقع هنگامی که مشتری زنگ مخصوص به این سیستم را در منو دیجیتال می زند، شما متوجه درخواست مشتری می شوید. جهت اطلاع از این سیستم می توانید مقاله کاربرد پیجر گارسون و معرفی انواع آن را در وبسایت ما مطالعه کنید.

پرداخت الکتریکی

استفاده از منو دیجیتال این امکان را برای شما فراهم می کند که بدون تماس با وجه نقد، با استفاده از درگاه های الکتریکی وجوه مشتریان را دریافت کنید.

افزایش اعتبار رستوران

قبل از بکارگیری منو دیجیتال در رستوران ها، کارکنان رستوران مجبور بودند به صورت حضوری به سفارشات مشتریان پاسخ دهند و این امر گاهی سبب نارضایتی مشتری و هدر رفتن وقت او می شد. اما امروزه با کلیک بر روی code QR موجود بر روی میز رستوران ها، مشتریان می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن به منو دسترسی داشته باشند. در واقع با توجه به موارد مطرح شده، استفاده از منو دیجیتال می تواند سبب افزایش اعتبار و رضایتمندی مشتریان از رستوران و مجموعه شما شود.

افزایش اعتبار رستوران

افزایش اعتبار رستوران

بیان اطلاعات محصولات منو

هر محصولی که داخل منو رستوران شما قرار دارد داری یک سری اطلاعات از جمله محتویات، ضرر و زیان ها، طبع غذا در طب سنتی، موارد منع مصرف و… می باشد که همه آنها را در منو کاغذی نمی توان به نمایش گذاشت. اما منو دیجیتال این امکان را برای شما فراهم می کند که اطلاعات محصول را در قالب نوشته و یا تصویر در دسترس مشتری قرار دهید. مشتری با مطالعه اطلاعات محصول، بهتر می تواند سفارش خود را انتخاب و ثبت کند.

همچنین منو دیجیتال امکان چند زبانه شدن را نیز دارد و می توانید اطلاعات را به زبان های مختلف در دسترس مشتری قرار دهد. جهت اطلاعات بیشتر در این زمینه، می توانید مقاله آیا واقعا منوی دیجیتال چند زبان می شود را در وبسایت ما مطالعه کنید.

افزایش اعتبار رستوران

افزایش اعتبار رستوران

تعامل بیشتر با مشتریان

در منوهای کاغذی امکان برقراری ارتباط با مشتری فراهم نیست. در حالی که منو دیجیتال این قابلیت را دارد که مشتریان بتوانند نظرات و انتقادات خود را با شما در میان بگذارند. در واقع استفاده از منو دیجیتال راهی برای شنیدن صدای مشتری می باشد.

مطابق با تکنولوژی روز

منو دیجیتال را می توان مطابق با تکنولوژی روز دانست. امروزه بیشتر افراد تمایل دارند که از وسایل هوشمند برای انجام کارهای خود استفاده کنند و کمتر کسی به دنبال حل مسائل از طریق دنیای واقعی می رود. این در حالی است که منو دیجیتال مطابق با تکنولوژی روز عمل می کند و می تواند در کسب رضایت مشتریان از رستوران و مجموعه شما تاثیر مثبتی داشته باشد.

گسترش دامنه تبلیغات

یکی از تفاوت های مهم در منو کاغذی و منو دیجیتال، گسترش دامنه تبلیغات است. هنگامی که مشتری می خواهد محصولی را از منو دیجیتال شما انتخاب و ثبت کند، ابتدا باید مشخصات خود را وارد کند. سپس شما باید کد کیو آر را برای مشتری ارسال کنید تا او بتواند منو شما را مشاهده کند. در نتیجه از این طریق می توانید دامنه تبلیغات خود را در میان مشتریان افزایش دهید.

صرفه جویی در مصرفه کاغذ

با توجه به تعداد زیاد کافه و رستوران در هر منطقه، اگر هر کدام از آنها به طور مثال هر سه ماه یکبار اقدام به تعویض منو خود کنند سالانه مقدار زیادی درخت قطع و کاغذ زیادی مصرف می شود. این در حالی است که شما با استفاده از منو دیجیتال می توانید به حفظ محیط زیست کمک کنید.

صرفه جویی در مصرفه کاغذ

صرفه جویی در مصرفه کاغذ

 

در این مقاله شما را با برخی از تفاوت های منو دیجیتال با منو کاغذی آشنا کرده ایم. امیدواریم توانسته باشیم با ارائه این مطالب شما را در انتخاب بهترین منو برای رستوران راهنمایی کنیم.

جهت طراحی اختصاصی منو دیجیتال برای کافه و رستوران می توانید به وبسایت ما مراجعه کنید و یا با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست