10 عدد از بهترین کافه رستوران های دنیا

با اینکه بهترین کافه رستوران های دنیا برای سرویس دهی خدمات خود هزینه زیادی را از مشتریان دریافت می کنند، بسیاری از افراد مایل هستند که با آنها آشنایی داشته باشند. اینکه آنها چه خدماتی به مشتریان خود ارائه می دهند و هزینه دریافتی شان چه مقدار است برای بسیاری از افراد جالب می باشد.

بسیاری از رستوران ها دارای منوی ویژه و غذاهای خاصی می باشند که شما می توانید با آشنایی در مورد آن منوها اطلاعات بیشتری که خاص بودن آن رستوران ها  را نشان می دهد داشته باشید. الگو برداری از روی ویژگی ها و مشخصاتی که بهترین رستوران ها دارند به شما کمک می کند که در کار خود حرفه ای شوید.

برخی از بهترین کافه رستوران های دنیا که شهرت بسیار زیادی را به دست آورده اند بدون شک خدمات خاص تری نسبت به رستوران های معمولی داشته اند. آنها توانسته اند که خدمات ویژه ای را به مشتریان خود ارائه دهند تا از این طریق تعداد آنها را افزایش دهند.

زمانی که تعداد مشتریان یک رستوران زیاد باشد بدون شک موفقیت آن رستوران در آن عرصه ای که فعالیت می کند افزایش پیدا خواهد کرد. برخی از بهترین رستوران هایی که در دنیا وجود دارند  را در ادامه بیان می کنیم.

بهترین کافه رستوران های دنیا

بهترین کافه رستوران های دنیا

معرفی بهترین کافه رستوران های دنیا

برخی از بهترین کافه رستوران های دنیا که اطرافداران بسیاری دارند، عبارتند از:

رستوران موگاریتنز

این رستوران در کشور اسپانیا شهر اریتریا قرار گرفته است. هزینه یک وعده غذایی این رستوران برای هر نفر حدود 235 دلار می شود. بدون شک این هزینه زیادی می باشد. اسپانیایی ها در طبخ غذا توانایی بسیار زیادی دارند که البته باید بدانید طبخ غذاهای بی نظیر آنها این ادعا را به خوبی ثابت کرده است. آندوئی لوئیس آدوریز یکی از بهترین سرآشپزهای دنیا می باشد که در این رستوران فعالیت می کند. او می توانید مزه های هر یک از غذاها را به خوبی با یکدیگر ترکیب کند و همین مورد موجب محبوبیت این رستوران شده است.

رستوران لدبری

یکی دیگر از بهترین کافه رستوران های دنیا که در کشور انگلستان و شهر لند قرار گرفته است رستوران لدبری می باشد. هزینه غذایی که شما باید برای صرف کردن غذا در این رستوران برای یک نفر پرداخت کنید 135 دلار می باشد. فردی که سرآشپزی این رستوران را بر عهده گرفته است یک فرد استرالیایی می باشد که بهترین و خاص ترین غذاها را می پزد. در واقع باید بدانید که این رستوران یکی از کلاسیک ترین رستوران های دنیا به شمار می رود.

رستوران نوما

یکی از لوکس ترین رستوران هایی که در کشور دانمارک و شهر کپنهاگ قرار گرفته است رستوران نوما می باشد. این رستوران به دلیل خدمات و سرویس دهی ویژه ای که داشته است تا سال 2013 به صورت پی در پی حدود سه سال به عنوان بهترین رستوران دنیا معرفی می شد. یکی از مهمترین ویژگی هایی که این رستوران دارد این است که روزها تمام چراغ های رستوران را روشن می کند. موقعیت مکانی این رستوران بسیار خاص است و سرآشپز رستوران هم بهترین غذاها را طبخ می کند. هزینه صرف غذا در این رستوران برای هر نفر 300 دلار می باشد.

رستوران نوما

رستوران نوما

 

رستوران اوستریا فرانسسکانا

این رستوران در کشور ایتالیا و شهر مودنا قرار دارد. سرآشپزی که در این رستوران حضور دارد آشپزی را با ترکیب سنتی و مدرنیته انجام می دهد و همین ویژگی او علت اصلی شهرت رستوران شده است. این رستوران انواع غذاهای دریایی را طبخ می کند و مشتریان به راحتی می توانند هر یک از غذاها را که مایل هستند میل کنند. هزینه صرف غذا در این رستوران برای هر نفر 250 دلار می رود.

رستوران سلر دوکان روکا

این رستوران در کشور اسپانیا شهر خیرونا قرار گرفته است که سه برادر ریاست آن را بر عهده دارند. این سه بردار هر یک وظیفه مهمی در رستوران را بر عهده دارند و به بهترین نحو ممکن خدمات دهی می کنند. هزینه صرف غذا در این رستوران برای هر نفر تا 250 دلار است. این رستوران از جمله رستوران های مجلل اروپا شناخته می شود.

رستوران نصرت

رستوران نصرت در آمریکا، تریکه و دبی شعبه دارد و آن را به عنوان یکی از بهترین کافه رستوران های دنیا می شناسند. این رستوران ها توسط فردی به نام نصرت تاسیس شده که غذاهای سرو شده اش تنها استیک می باشد. برخی از استیک های این رستوران همراه با ورق طلا سرو می شود که هزینه آنها تا 1000 دلار هم می رسد. نصرت یکی از بهترین سرآشپزهای دنیا می باشد که در طبخ گوشت تخصص بسیار زیادی دارد.

رستوران نصرت 

رستوران نصرت

رستوران ایلون مالیسون

این رستوران در کشور آمریکا و شهر نیویورک قرار گرفته است. سرآشپزی که در این رستوران فعالیت می کند سوئیسی است او می تواند با استفاده از مواد غذایی با کیفیت و سالم بهترین غذاها را به مشتریان خود ارائه دهد. هزینه صرف غذا در این رستوران حدود 450 دلار است.

رستوران دینر هستون

یکی دیگر از بهترین کافه رستوران های دنیا که در کشور انگستان و لندن قرار دارد، رستوران دینر هیستون است. سرآشپز این رستوران برای طبخ غذاهای خود از غذاهای قرن 17 و 18 الهام می گیرد. با این حساب شما تاریخ را در این رستوران می توانید مشاهده کنید. همچنین هزینه زیادی برای صرف غذا در این رستوران دریافت نمی شود.

رستوران دی او ام

رستوران دی او ام در کشور برزیل شهر سائوپائولو واقع شده است. سرآشپز این رستوران با استفاده از میوه های آمازون دست به خلاقیت های خاصی می زند. هزینه صرف غذا در این رستوران به 400 دلار نیز می رسد.

رستوران آرزاک

این رستوران در کشور اسپانیا و شهر سن سباستین قرار گرفته که توسط یک پدر و دختر اداره می شود. آنها با استفاده از تکنیک های مدرن می توانند بهترین غذاهای سنتی و قدیمی را خوشمزه تر کنند. هزینه صرف غذا در این رستوران حدود 530 دلار است.

رستوران آرزاک 

رستوران آرزاک

 

لایو منو در این مقاله به معرفی بهترین کافه رستوران ها دنیا پرداخته است. امیدواریم با ارائه این مقاله توانسته باشیم در انتخاب بهترین رستوران به شما کمک کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست