9 مزیت سفارش آنلاین غذا

امروزه سبک زندگی افراد به گونه ای تغییر کرده است که بسیاری از کارهای روزمره خود مانند سفارش غذا را به صورت آنلاین انجام می دهند. با توجه به شیوع بیماری های واگیردار، اکثر رستوران ها و مجموعه های ارائه غذا برای ثبت سفارش محصولات خود از منو دیجیتال استفاده می کنند. در این مقاله قصد داریم شما را با مزیت های سفارش آنلاین غذا از طریق اپلیکیشن لایو منو آشنا کنیم.

سفارش آنلاین غذا

سفارش آنلاین غذا

درج عکس و قیمت واقعی در منو

بسیاری از افراد قبل از سفارش غذا تمایل دارند عکس غذا را مشاهده کنند و یا از ترکیبات آن غذا باخبر شوند. اپلیکیشن لایو منو این امکان را برای مشتریان فراهم می کند که عکس غذاها را به همراه توضیحات غذا در منو دیجیتال مشاهده کنند.

در بسیاری از موارد قیمت غذاهایی که بر روی برگه تبلیغاتی رستوران درج شده است با قیمت همان غذا در منو متفاوت است. استفاده از منو دیجیتال این مشکل را نیز برای مشتریان عزیز بر طرف کرده است. و صاحبان رستوران می توانند قیمت واقعی محصولات خود را به صورت دقیق و در برخی موارد همراه با قیمت تخفیف آن محصول، در منو درج کنند.

سفارش راحت و سریع

یکی از مهم ترین مزیت های سفارش آنلاین غذا برای مشتریان، ثبت سفارش راحت و سریع است. در بسیاری از موارد ایستادن در صف های طولانی رستوران، برای سفارش غذا از دید مشتریان ناخوشایند است و سبب نا رضایتی آنها از مجموعه شما می شود. این در حالی است که ویژگی های منوی دیجیتال این امکان را برای شما فراهم کرده است که یک سیستم سفارش گیری بی دردسر در اختیار داشته باشید.

مشتریان با استفاده از سیستم سفارش آنلاین غذا می توانند در هر مکان و هر زمان سفارش خود را ثبت کنند. همچنین این سیستم این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است که بتوانند روند سفارش غذا را پیگیری کنند.

سفارش راحت و سریع

سفارش راحت و سریع

امکان بررسی کیفیت غذا از طریق نظرات مشتریان

منو دیجیتال دارای قسمتی است که مشتریان می توانند نظرات خود را در آنجا ثبت کنند. ثبت نظرات مشتریان این امکان را برای افراد فراهم می کند که کیفیت غذای مورد نظر را بررسی کنند. در واقع می توان گفت بررسی کیفیت غذا در منو دیجیتال یکی از تفاوت های منو دیجیتال با منو کاغذی است و از مزایای سیستم سفارش آنلاین غذا محسوب می شود.

صرفه جویی در هزینه

سفارش غذا به صورت تلفنی و یا حضوری، هزینه هایی را برای مشتری و رستوران در بر دارد. سفارش تلفنی و یا حضوری نیازمند واسطه می باشد و افراد باید سفارشات را دریافت و ثبت کنند و از طرفی رستوران موظف است دستمزد و حقوق این افراد را پرداخت کند. مشتریان نیز برای سفارش غذا به صورت حضوری، هزینه هایی را باید پرداخت کنند. استفاده از سیستم سفارش آنلاین غذا همه این هزینه ها را برای رستوران و مشتریان حدف می کند.

امکان استفاده از کد تخفیف

رستوران ها و مجموعه ها می توانند به مناسبت های مختلف همچون تغییر فصول و یا اعیاد مختلف، تخفیفاتی برای مشتریان خود در نظر بگیرند. ایجاد تخفیف محصولات، سبب جذب بیشتر مشتری به رستوران شما می شود.

منو دیجیتال لایو منو دارای باشگاه مشتریان وفادار است که مشتریان می توانند به صورت رایگان در آن عضو شوند و از تخیفیفات محصولات استفاده کنند.

تحویل غذا در سریع ترین زمان ممکن

از آنجایی که سیستم سفارش آنلاین غذا از مدل های مکانیزه استفاده می کند، غذا در سریع ترین زمان ممکن و بدون اتلاف وقت آماده می شود. و پیک می تواند در سریع ترین زمان غذای شما را به محل مورد نظر برساند. این مزیت سیستم سفارش آنلاین غذا از مشکلاتی همچون سرد شدن غذا جلوگیری می کند.

میزبانی و تشکر از مشتریان

برخی از صاحبان رستوران ها بر این باورند که استفاده از سیستم سفارش آنلاین غذا این امکان را برای آنها فراهم می کند که به صورت حضوری و یا تلفنی نتوانند با مشتریان خود در ارتباط باشند و از آنها میزبانی و تشکر کنند. این در حالی است که با استفاده از سیستم های فروش آنلاین، مجموعه و یا رستوران می توانند با ارسال پیغام های تشکر تاثیر مثبتی بر خرید مشتری داشته باشد و همچنین برند خود را تبلیغ کند.

استفاده از سیستم آنلاین غذا نه تنها باعث نارضایتی مشتری نمی شود بلکه به فروش بیشتر  رستوران نیز کمک می کند.

صرف زمان دلخواه برای سفارش غذا

هنگامی که شما به رستورانی مراجعه می کنید باید در مدت زمان نسبتا کوتاهی غذای خود را انتخاب و به گارسون اطلاع دهید. این در حالی است که با استفاده از سیستم های سفارش آنلاین غذا می توانید هر چقدر که می خواهید برای نهایی کردن سفارش خود زمان صرف کنید.

در بسیاری از مواقع مکن است شما از انتخاب غذایتان راضی نباشید و قصد عوض کردن آن را داشته باشیید که در سیستم های آنلاین  سفارش غذا می توانید تا قبل از نهایی کردن و پرداخت هزینه، سفارش خود را تعویض و یا لغو کنید.

صرف زمان دلخواه برای سفارش غذا

صرف زمان دلخواه برای سفارش غذا

استفاده از سیستم سفارش آنلاین غذا بر روی تلفن همراه

از مزیت های دیگر سیستم سفارش آنلاین غذا می توان به نصب و راه اندازی راحت و سریع آن بر روی تلفن همراه اشاره کرد. امروزه اپلیکیشن های مختلفی بر روی تلفن های همراه وجود دارند که می توانند کسب و کار شما را تبلیغ کنند اما شما می توانید با استفاده از یک سیستم سفارش گیری مستقل از پرداخت هزینه های تبلیغاتی صرفه نظر کنید.

یکی از روش های از دست ندادن مشتریان رستوران، استفاده از سیستم سفارش آنلاین غذا است. این سیستم را مشتریان می توانند به راحتی بر روی تلفن همراه خود نصب و از آن استفاده کنند.

 

در این مقاله به مزایای استفاده از سیستم های سفارش آنلاین غذا پرداخته ایم. شما می توانید جهت راه اندازی یک منو دیجیتال با طراحی اختصاصی و اپلیکیشن های سفارش گیری آنلاین به وبسایت ما مراجعه کنید. و از خدمات مجموعه ما در ارائه منوهای دیجیتال اختصاصی بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست